23.02.2021 | 10:52

22 лютого 2021 року директором Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Віталієм Кічеряком та заступником начальника відділу взаємодії з роботодавцями Ольгою Ковалюк організовано виїзні заходи в Космацьку, Яблунівську, Кутську та Рожнівську територіальні громади.

Під час робочих зустрічей обговорено питання співпраці по громадських та інших роботах тимчасового характеру, працевлаштування безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості. Наголошено про можливості служби зайнятості в підборі кваліфікованих кадрів, навчанні, перенавчанні та підвищенні кваліфікації безробітних громадян на замовлення роботодавця.

Укладено договори про співпрацю та погоджено графіки надання послуг, в тому числі в онлайн форматі, зайнятому, незайнятому населенню та роботодавцям територіальних громад району.

В.Кічеряк наголосив: «Спільна, системна і ефективна взаємодія служби зайнятості з соціальними партнерами є запорукою успішного працевлаштування шукачів роботи та безробітних. Ми готові запропонувати перенавчання на затребувані професії в регіоні, сприяти підприємницьким ініціативам громадян та багато іншого. Впевнений, що головним результатом нашої співпраці буде вдячність людей, які шукають роботу та задоволеність роботодавців підбором кадрів».

О. Ковалюк звертала увагу на необхідність своєчасного інформування служби зайнятості про наявні робочі місця та вакантні посади.