08.11.2019 | 16:41

7 листопада  2019 року фахівець з профорієнтації Долинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Людмила Тупиця провела профорієнтаційні заходи у Долинській ЗОШ І-ІІІ ст. №4, а саме: профорієнтаційний (урок) семінар для учнівської молоді, тренінг: «Мій вибір-моє майбутнє» та професіографічна екскурсія до ФОП В.Лунченко.

Метою заходів було формування у школярів мотивації до свідомого та зваженого вибору майбутньої професій, позитивного ставлення до різних професій. Під час заходів дітей було ознайомлено з класифікацією професій, формулою вибору професії, станом сучасного ринку праці, діти мали змогу переглянути відеоролики про професії.

Також усі бажаючі мали змогу за допомогою профорієнтаційних методик оцінити власні професійні здібності, нахили, дізналися про можливість проходження тестування на онлайн-платформі з профорієнтації та побудови кар’єри Державної служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа».

Школярі отримали безліч нової корисної інформації, а головне – можливість задуматися над подальшим  кроком у виборі майбутньої професії.