27.11.2020 | 15:46

Серед багатьох активних і зручних форм роботи служби зайнятості, спрямованих на прискорення укомплектування поданих роботодавцями вакансій, особливе місце займають міні-ярмарки, тож з цією метою для забезпечення кадрової потреби працівники Коломийської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості 27 листопада 2020 року  провела черговий міні-ярмарок вакансій на замовлення фізичної-особи-підприємця Василя Баб’юка, який має актуальні вакансії верстатника деревообробних верстатів. В заході взяли участь 10 осіб, що перебувають на обліку в службі зайнятості у пошуку місця праці.

Шукачів роботи ознайомлено із ситуацією на ринку праці, інформацією про вільні робочі місця та вакантні посади в місті та районі.

Роботодавець розповів про специфіку роботи, ознайомив з режимом та умовами праці, рівнем заробітної плати, соціальними гарантіями для працівників та вимогами до претендентів на вакантні місця. Після цього була проведена індивідуальна співбесіда з кожним претендентом на працевлаштування. Як підсумок заходу - четверо безробітних зацікавилися запропонованою вакансією та дали згоду на проходження стажування безпосередньо у роботодавця.