оп
15.04.2019 | 17:02

Івано-Франківська обласна служба зайнятості постійно працює над підвищенням рівня професійної компетентності фахівців центрів зайнятості. 12 квітня 2019 року в Галицькій районній філії обласного центру зайнятості за участю представників Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено навчання на тему: «Професійне навчання – під потреби ринку праці».

Заступник директора Івано-Франківського обласного центру Григорій Горбаль зайнятості зауважив, що організація професійного навчання  сприяє не лише підвищенню конкурентоспроможності громадян, які шукають роботу, а й економічному зростанню підприємств, задоволення потреби в персоналі. Також він проінформував про підсумки роботи служби зайнятості області за три місяці 2019 року та про основні перспективні завдання у сфері професійного навчання зареєстрованих безробітних в сучасних умовах.

Начальник відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості Світлана Боднар детально проаналізувала стан організації професійного навчання зареєстрованих безробітних в Галицькій районній філії.

Під час семінару-навчання учасники розглянули та опрацювали зміни в нормативно-правових актах щодо організації профнавчання безробітних, видачі ваучерів. Також обговорили ряд інших питань, зокрема коректність ведення бази ЄІАС щодо організації професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації безробітних, комплектування навчальних груп та забезпечення належного контролю навчального процесу в навчальних  закладах та у роботодавців.