оп
11.01.2019 | 09:14

10 січня 2019 року в приміщенні Болехівської міської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар з роботодавцями на тему: «Порядок заповнення інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Дотримання законодавства про працю».

Провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Тетяна Бонковська розповіла присутнім про стан ринку праці Болехівського регіону, а також рівень зайнятості населення та роботу служби зайнятості.

Під час заходу роботодавців ознайомлено з порядком заповнення інформації про зайнятість громадян, що мають додаткові гарантії працевлаштування.

Також фахівці служби зайнятості проінформували про додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередньо участь в антитерористичній операції, та розповсюдили друковані матеріали щодо працевлаштування ветеранів України.

Т.Бонковська наголосила, що роботодавці повинні дотримуватись всіх соціальних гарантій при використанні праці найманих працівників, а саме: укладати з громадянами договори про використання їх праці, забезпечувати умови та охорону праці, її оплату не нижче встановленого мінімального рівня, а також інші соціальні гарантії, включаючи соціальне й медичне страхування та соціальне забезпечення відповідно до чинного законодавства України.

Запрошені отримали змістовну відповідь щодо заповнення звіту та дотримання законодавства про працю.