оп
06.12.2018 | 17:06

6 грудня 2018 року у приміщенні Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар присвячений Дню захисника вітчизни.

Мета заходу – орієнтації молоді на службу в Збройних силах України та інформування щодо умов проходження служби за контрактом.

Розпочала захід провідний фахівець з профорієнтації Тетяна Романчич, яка ознайомила безробітних громадян з послугами, які надає служба зайнятості, зі станом ринку праці та звернула увагу присутніх на важливість професії військового.

На заході був присутній учасник АТО, начальник  відділення зв’язку та інформатизації – начальник радіостанції Косівського районного військового комісаріату Іван Стефурак. Він докладно розповів про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом і в резерв Збройних сил України, до навчальних частин та інших військових формувань.

І.Стефурак розповів про основні права військовослужбовців, пов’язані з проходженням служби, повідомив адресу і телефон, за якими вони можуть отримати консультації та наголосив, що на сьогоднішній день створена і постійно вдосконалюється гнучка система соціального захисту військовослужбовців військової служби за контрактом. Він зауважив, що питання комплектування армії військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом, стає одним з вирішальних чинників для успіху всієї військової реформи.