оп
06.12.2018 | 16:02

5 грудня 2018 року в Шешорській загальноосвітній школі I-II ступенів імені В. Чорновола проведено профорієнтаційний урок для школярів 8 та 9 класів.

Семінар розпочався зі знайомства та презентації послуг центру зайнятості. Фахівці Косівської районної філії провели конкурсно-розважальну програму брейн-ринг під назвою «Цей різноманітний світ професій», під час якої діти активно відгадували професії та задавали запитання. Діти дізналися про помилки, які виникають при виборі професії та з'ясували, які професії будуть актуальні в майбутньому.

Фахівці презентували «Веб-базову платформу для он-лайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа». Юлія Андрусяк, фахівець з профорієнтації районної філії, ознайомила всіх присутніх з алгоритмом та особливостями роботи  платформи державної служби зайнятості. Більшість учнів, виявили бажання пройти он-лайн тестування та докладно розглянули три методики, що використовуються в тестуванні.

Було звернуто увагу учнів, на те, що тестування допоможе у професійному самовизначенні, визначенні схильностей до підприємницької діяльності, а також буде корисним для загального саморозвитку.