14.01.2022 | 09:48

13 січня 2022 року в приміщенні Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся семінар з роботодавцями району на тему «Зайнятість осіб, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню - першочергове завдання служби зайнятості».

Мета зустрічі - ознайомлення учасників заходу зі структурою, функціями та завданнями служби зайнятості, а також обговорення шляхів та форм співпраці служби зайнятості з роботодавцями щодо сприяння зайнятості осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню та створення нових робочих місць в районі.

Директор районної філії Петро Данилюк ознайомив учасників з основними напрямками співпраці служби зайнятості та роботодавців району. Наголосив на необхідності надання адресних послуг роботодавцям та підвищенні їх ефективності, а також розповів роботодавцям про сучасний сервіс служби зайнятості «Електронний кабінет роботодавця».

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями районної філії Тетяна Грєшнікова поінформувала присутніх про Порядок надання роботодавцями територіальним органам Державної служби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, а також щодо заповнення форми такого повідомлення. Також звернула увагу на те, що працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, може здійснюватися роботодавцями самостійно або за сприяння територіальних органів.

Фахівець районної філії Іванна Іванюк розповіла про обов’язковість подання роботодавцями до служби зайнятості інформації про попит на робочу силу та наголосила на тому, що така інформація подається не пізніше трьох робочих днів з дати відкриття вакансії. Також зазначила, що роботодавці зобов’язані забезпечувати гідні умови праці, які відповідають вимогам законодавства у сфері оплати праці, охорони і гігієни та повідомила про те, що роботодавцям забороняється застосовувати працю громадян без належного оформлення трудових відносин та вчиняти дії спрямовані на приховування трудових відносин.

На завершення семінару учасники отримали відповідь на усі запитання, які їх найбільше цікавили.