17.11.2023 | 10:11

Робота рекрутера служби зайнятості зосереджена на налагодженні співпраці з головними партнерами служби зайнятості – роботодавцями, які часто звертаються за допомогою в укомплектуванні актуальних вакансій.

Нещодавно до Івано-Франківської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості звернулась Лідія Павлишин, яка шукала роботу продавця-консультанта. Рекрутер запропонувала декілька найбільш підходящих вакансій. Пані Лідія ознайомилась з пропозиціями та зупинилась на вакансії на посаду продавця-консультанта до підприємця Оксани Бринецької, яка отримала мікрогрант від держави на розвиток власного бізнесу.

Жінка успішно пройшла співбесіду з роботодавцем і згодом приступила до роботи.

Якщо ви також маєте потребу в працівниках або ж шукаєте роботу, зверніться в будь-яку філію, управління, відділи філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (контакти за посиланням https://is.gd/u0nOYN).

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.