12.05.2022 | 14:55

12 травня 2022 року фахівцями Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено профінформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб.

Мета проведення заходу - надання інформаційної допомоги внутрішньо переміщеним особам, створення всіх необхідних умов для їхньої соціалізації та швидкого відновлення, а також можливості жити повноцінним життям, у тому числі бути конкурентоздатними на ринку праці.

Фахівці районної філії детально розповіли учасникам заходу про послуги служби зайнятості, про стан ринку праці та актуальні вакансії регіону. Також повідомили про електронні сервіси державної служби зайнятості та окремо зупинилися на питанні легалізації праці.

В заході взяла участь фахівець Городенківського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Галина Мандрик, яка наголосила на важливості забезпечення та дотримання всіх прав внутрішньо переміщених осіб. Також розповіла про особливості роботи центру та поінформувала про послуги для внутрішньо переміщених осіб.

Захід пройшов в дружній атмосфері, учасники ставили багато запитань, на які отримали кваліфіковані відповіді.