24.02.2020 | 15:37

24 лютого 2020 року начальник відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Івано-Франківського обласного центру зайнятості Ірина Волинкова та начальник відділу організації профорієнтації Івано-Франківського обласного центру зайнятості Людмила Сірко взяли участь в інформаційному семінарі щодо реалізації в області державної програми підтримки мікро- та малого підприємництва, яка впроваджена Кабінетом Міністрів України за ініціативи Президента України «Доступні кредити 5-7-9%».

Також у заході взяли участь представники банків-партнерів програми, суб’єкти малого підприємництва Івано-Франківщини

Кредит в рамках цієї програми – інвестиційний. Його видають виключно на розвиток підприємства чи капітальні витрати, тобто, на придбання обладнання, лінії, конвеєру, транспорту, ремонт виробничого приміщення, прибудову цеху, складу тощо.

Про основні умови кредитування та вимоги до позичальника, про критерії, яким повинні відповідати позичальники, розмір, термін, відсоткову ставку за кредитом, а також види цільового призначення кредиту розповіли керівники та представники місцевих філій державних банків які є партнерами цієї програми, – «Ощадбанк», «Укрексімбанк», «Укргазбанк», «ПриватБанк».

Подати заявку для кредитування можна до уповноважених банків та зареєструватися на сайті http://smeprogram.guf.gov.ua.