22.07.2021 | 09:40

21 липня 2021 року в Тисменицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено тренінг для безробітних «Підготовка резюме».

Під час заходу учасників ознайомлено з основними вимогами до написання правильного та ефективного резюме, з його видами та структурою, звернуто увагу на типові помилки при його створенні. Також працівники служби зайнятості поінформували про можливості створення власного резюме в розділі «Мої резюме» при реєстрації в «Електронному кабінеті шукача роботи» на сайті державної служби зайнятості.

В заході взяв участь директор районної філії Петро Данилюк, який наголосив, що сьогодні надзвичайно актуальним є питання легального працевлаштування, тому служба зайнятості проводить інформаційно-роз’яснювальні заходи, основною метою яких є інформування про ризики нелегальної зайнятості.

Також П.Данилюк підняв питання щодо вакцинації населення від COVID-19 та звернув увагу, що вакцинація є надійним методом профілактики та запобігання важким ускладненням хвороби, а також є цілком безпечною.