26.06.2020 | 16:09

З метою допомоги особам з інвалідністю  в пошуку роботи, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці 25 червня 2020 року фахівцем Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Мар’яною Олійник для безробітних осіб з інвалідністю проведено  вебінар   «Повір у себе».

В даному заході взяли участь заступник директора Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості  Вікторія Пилипів, заступник директора центру надання соціальних послуг Тлумацької міської ради ОТГ Марія Гузій та заступник начальника відділу Тлумацького бюро правової допомоги Івано-Франківського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Гушпит.

В.Пилипів поінформувала про правила взаємодії безробітних із службою зайнятості в період карантину, права та обовязки безробітних, послуги, що надаються службою зайнятості щодо вирішення питань зайнятості людей з інвалідністю.

М.Гузій розповіла про центр надання соціальних послуг, його особливості, напрями роботи та надання допомоги особам з обмеженими можливостями, а О.Гушпит, надала інформацію  про роботу системи безоплатної правової допомоги та про можливості осіб з інвалідністю отримати безоплатну вторинну правову допомогу.

На завершення вебінару М.Олійник надала інформацію про навички впевненої поведінки, складові активного пошуку роботи, навчальну програму Coursera, роботу Telegram чату «Повір у себе» та стан місцевого ринку праці.