22.05.2020 | 14:22

22 травня 2020 року Верховинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості для зареєстрованих безробітних в період карантину.

Фахівець з профорієнтації районної філії ознайомила учасників з послугами служби зайнятості в особливих умовах, правилами взаємодії осіб із службою зайнятості, станом місцевого ринку праці та умовами нарахування допомоги по безробіттю у період карантину.

Оскільки в умовах карантину безробітні особи мають змогу більше приділити часу для безкоштовної профорієнтації, самоосвіти та навчанню з розвитку своїх навичок, державна служба зайнятості пропонує в дистанційному форматі скористатися у зручний час онлайн-сервісами, а також наголошено про важливість створення «Електронного кабінету шукача роботи».

До вебінару приєдналася начальник відділу Верховинського бюро правової допомоги Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Кікінчук Ірина, яка надала інформацію щодо отримання безкоштовної юридичної підтримки певним категоріям населення.