08.04.2021 | 10:14

7 квітня 2021 року фахівцем Долинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Оксаною Гладич проведено інформаційний вебінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Мета заходу - підвищення рівня обізнаності про порядок відбору громадян України на військову службу за контактом та до резерву Збройних Сил України.

До онлайн-зустрічі приєднався заступник військового комісара-начальник мобілізаційного відділення Долинського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ярослав Пронюк, який детально розповів про умови контракту, порядок відбору та вимоги до кандидатів на посади, озвучив контактні телефони працівників військового комісаріату для консультацій в індивідуальному режимі.

Василь Пулик, головний спеціаліст Долинського бюро безоплатної правової допомоги, надав юридичні консультації щодо проходження військової служби.

Наприкінці вебінару учасники дізнались про психологічні аспекти військової служби в сучасних умовах та ознайомились з актуальними вакансіями на ринку праці району.