14.01.2021 | 09:50

13 січня 2021 року відбулася робоча зустріч заступника голови ОДА Світлани Онищук, директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василя Цимбалюка та засновника реабілітаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей «Бандерівський схрон» Ігоря Чернецького.

Під час спілкування обговорено шляхи співпраці зі службою зайнятості, зокрема, щодо проходження учасниками АТО/ООС професійного навчання за професіями, актуальними на ринку праці, отримання ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці. Також піднімалось питання  можливості участі організації в реалізації проєктів щодо реабілітації даної категорії громадян.

І.Чернецький розповів про наболіле та про ті проблеми, з якими вони стикаються у своїй діяльності. Зокрема, спрямовують свої зусилля на те, щоб для реабілітації учасників АТО/ООС ввести посаду практичного психолога.

До відома:

Протягом 2020 року Івано-Франківською обласною службою зайнятості працевлаштовано 146 учасників АТО/ООС, в т.ч. 7 осіб стали підприємцями, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово на відкриття власної справи. Станом на 1 січня 2021 року 250 осіб даної категорії  перебувають на обліку в службі зайнятості.