11.07.2019 | 16:52

11 липня 2019 року фахівцями Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено виїзну акцію для роботодавців та жителів Михальчівської сільської ради на тему: «Служба зайнятості – надійний партнер роботодавця».

Метою заходу є надання послуг роботодавцям та незайнятому населенню.

Працівники служби зайнятості поінформували роботодавців про ринок праці регіону, про послуги служби зайнятості, можливість проведення навчання на замовлення роботодавця, надання компенсації на новостворені робочі місця, розширення видів та фінансування громадських робіт та робіт тимчасового характеру.

Фахівці розповіли присутнім про послуги служби зайнятості для населення, ознайомили з актуальними вакансіями, надали інформацію щодо організації професійного навчання, основних аспектів з техніки пошуку роботи, ознайомили з інформаційними матеріалами, в т.ч. паспортами підприємств, надали консультації щодо сприяння в працевлаштуванні.

Присутні на заході зазначили, що подібні виїзні заходи корисні та цікаві, адже проблема працевлаштування залишається однією з найгостріших  на селі.