13.10.2021 | 16:42

З метою наближення соціальних послуг служби зайнятості до мешканців громад району візити керівництва та фахівців Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості вже стали традиційними. Чергові виїзні заходи відбулися 13 жовтня 2021 року в Яблунівську селищну раду та Рожнівську сільську раду.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Юрій Думенчук та провідний фахівець з профорієнтації Тетяна Романчич ознайомили учасників з послугами служби зайнятості та соціальним захистом на випадок безробіття, ситуацією, що склалася на ринку праці району, профорієнтаційними послугами для безробітних та шукачів роботи, переліком актуальних вакансій.

Під час заходу обговорено механізми користування електронними сервісами служби зайнятості, створення нових робочих місць, здійснення активних дій щодо сприяння підприємницькій ініціативі та самозайнятості населення в громадах, участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, а також інші, не менш важливі питання з соціально-економічного життя громади.

На всі свої запитання учасники заходу отримали вичерпні відповіді.