11.09.2019 | 14:48

10 вересня 2019 року в Рожнятівській районній філії фахівцем з профорієнтації Юлією Комар  з метою поінформованості безробітних про стан ринку праці та перспектив розвитку підприємництва в регіоні, можливості відкриття власного бізнесу за сприяння державної служби зайнятості проведено семінар ”Як розпочати власний бізнес”.

Самозайнятість - це особлива форма трудової діяльності, що підпорядкована вирішенню певних соціально-економічних проблем суспільства та передбачає активний пошук особою свого місця в нових економічних умовах.

Обговорено хто може займатись підприємницькою діяльністю, вимоги. які висуває цей вид діяльності до звичайної людини та якості, притаманні підприємцю. Підприємець - це людина, яка за власні кошти організовує власну справу, керує нею і бере на себе ризик та відповідальність за результати діяльності заснованого підприємства. Такі люди є ініціаторами змін.

Розглянуто переваги та недоліки ведення бізнесу, поняття бізнес-ідеї та основні пункти написання бізнес-плану. Ознайомлено з можливістю отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації безробітним підприємницької діяльності та порядком її отримання.

Безробітним запропоновано  пройти тестування на визначення схильності до підприємницької діяльності та задуматись над започаткуванням власної справи.