09.02.2024 | 09:08

Нагадуємо, що 29 серпня 2023 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893, якою затверджено Порядок надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю.

Компенсація фактичних витрат за облаштування робочого місця — відшкодування роботодавцю фактичних витрат за облаштування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю І або ІІ групи, яка є застрахованою особою.

Перелік допоміжних засобів для облаштування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю визначений в додатку 1 до зазначеного Порядку. А це:

  • меблі та фурнітура для робочих місць
  • допоміжні засоби для: фіксації, діставання і захоплення предметів на робочих місцях; для захисту здоров’я і безпеки на робочих місцях; для навчання управлінню пристроями введення та поводженню із засобами і товарами; для діяльності та участі, пов’язаних із особистими мобільністю і пересуванням
  • комп’ютери і термінали
  • офісне програмне забезпечення і промислове програмне забезпечення
  • - інше.

Постанова Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 № 893 за посиланням https://is.gd/yqOVk4

Якщо у вас виникають питання, пов'язані зі сферою зайнятості, зверніться в будь-яку філію, управління, відділи філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (контакти за посиланням https://is.gd/u0nOYN).

Також консультації ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.