12.02.2024 | 10:45

Для розвитку та розширення вже існуючого бізнесу підприємець Ігор Гук вирішив скористався підтримкою держави та отримав кошти мікрогранту згідно урядового проєкту «Власна справа».

         Маючи власну фірму ТзОВ «Альфа Гук» та багаторічний досвід роботи у сфері виробництва кондитерських виробів, пан Ігор давно хотів розширити асортимент продукції та почати виготовляти пончики та донатси, які на даний час користуються великим попитом серед покупців.

Тому, отримавши кошти мікрогранту придбав необхідне обладнання та сировину для запуску лінії з виготовлення смачних кондитерських виробів.

         На сьогоднішній день Ігор Іванович є успішним роботодавцем, який виконав усі умови отримання мікрогранту та створив нові робочі місця, що є надзвичайно важливим в умовах сьогодення.

         Нагадуємо, що отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду ведення підприємницької діяльності. Для цього потрібно: скласти бізнес-план, подати документи через портал «Дія», захистити бізнес-план, отримати позитивне рішення та відкрити рахунок в банку, отримати кошти та розпочати свою діяльність.

Для отримання детальнішої інформації зверніться за консультацією до фахівців Івано-Франківської обласної служби зайнятості за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.