30.11.2022 | 12:47

Не зважаючи на життєві обставини, які змусили покинути свою домівку у місті Херсоні, одразу ж після приїзду до міста Івано-Франківська Олександр Миколайович Снурніцин влаштувався працювати баристою в місцевому кафе.

Дізнавшись про державну програму надання мікрогрантів на розвиток чи створення власної справи, Олександр не вагаючись почав розробляти бізнес-план та подав заявку через портал Дія, адже завжди мріяв мати власну кав’ярню.

«Маю досвід роботи в сфері обслуговування біля 10 років. Починав працювати офіціантом, потім барменом, а пізніше перейшов на посаду адміністратора-баристи у Львівську майстерню шоколаду, де пропрацював маже 5 років. Також протягом цього періоду викладав курс «Бариста» в одному з навчальних центрів «Фурор» у місті Херсоні. За час викладання випустив більш як 130 студентів, яким допомагав починати бізнес. Тому маю бачення і досвід щодо того якою повинна бути кав’ярня щоб бути популярною і приносити прибуток».

Отримавши кошти за програмою надання мікрогрантів, так як і планував, Олександр відкрив в Івано-Франківську кав'ярню в американському стилі, яка налічує біля двадцяти посадкових місць та невеличкий літній майданчик. В меню присутні кавові напої, холодні та гарячі безалкогольні напої, чай, молочні коктейлі та десерти власного виробництва за крафтовими рецептами.

«Це кав'ярня, в якій приділяють особливу увагу якості кави, дотримуються певних стандартів приготування кавових напоїв, використовуючи лише свіжообсмажені кавові зерна сорту арабіка», - зазначає пан Олександр.

У кав'ярні створена домашня гостинна атмосфера, яка поєднується з стильним та сучасним дизайном. Також в окремому приміщенні кав'ярні Олександр планує відкрити невеличкий кондитерський цех, який буде працювати для потреб клієнтів кав'ярні. З цією метою, чоловік звернувся за допомогою у підборі персоналу до фахівців служби зайнятості.

За словами підприємця, щоб досягнути успіху потрібно не боятися починати все спочатку і усіма силами займатися улюбленою справою, що на власному прикладі показав пан Олександр.

Нагадуємо, що подати заявку на отримання мікрогранту ви можете до 12 грудня 2022 року. Тому, не пропустіть свій шанс скористатися цією можливістю.

Більш детальну інформацію ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.

Звертайтесь. Ми завжди раді вам допомогти!