10.06.2021 | 14:17

В громадах Коломийщини продовжується робота щодо легальної зайнятості населення.

Так, 8 червня 2021 року робочою групою, створеною при Нижньовербізькій сільській раді, здійснено низку виїзних заходів по старостинських округах об’єднаної територіальної громади.

Кожен з представників робочої групи, в межах своєї компетенції, надав вичерпну інформацію щодо питань легальної праці, виплати зарплатні, соціального страхування тощо.

Одним з таких представників є заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Коломийської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості – Віктор Філіпович, який наголосив що головною метою служби зайнятості є поєднання інтересів роботодавців та населення, сприяння легалізації найманої праці та працевлаштування шукачів роботи.

Вкотре, закликаємо роботодавців та жителів громади зробити крок назустріч суспільству – легалізувати найману працю та відмовитись від зарплати в “конвертах”, що дозволить зняти соціальну напругу та отримати реальну матеріальну підтримку, бо тільки спільними зусиллями можна досягнути успіху та добробуту громади!!!