оп
15.05.2019 | 15:12

13 травня 2019 року в Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар «Жінка на ринку праці».  В рамках семінару відбулося  перше засідання клубу для жінок. Фахівці філії ознайомили учасників заходів із соціальними послугами які надає служба зайнятості особам, які звертаються в пошуку роботи, умовами їх стажування і працевлаштування та роль жінки на сучасному ринку праці.​

В засіданні клубу взяла участь головний спеціаліст Городенківського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лілія Мороз. Вона розповіла учасникам засідання клубу про послуги, які можна отримати у бюро правової допомоги, про можливості уникнення шахрайства при працевлаштуванні з боку роботодавця. Громадянам надали роз’яснення чинного законодавства щодо порядку призначення опікуна над недієздатною особою, отримання аліментних платежів, отримання допомоги на дитину-інваліда І групи, порядку отримання спадщини за законом.

Заходи були корисними і цікавими. Вони пройшли в формі «запитання – відповідь», завдяки чому жінки отримали багато корисної для себе інформації, яка сприяє мотивації до працевлаштування та створенню умов для самореалізації жінки як особистості.