оп
22.03.2019 | 15:15

21 березня 2019 року Рожнятівською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено чергове засідання клубу «Перспективна молодь».

Зі вступним словом до присутніх звернулась директор Рожнятівської районної філії Надія Атаманчук та представила присутніх гостей – соціальних партнерів: Оксана Гаєвська – директор центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді,  Марія Цуцман – фахівець із  соціальної роботи центру соціальних служб, Людмила Колодійчик – головний спеціаліст Рожнятівського бюро з надання безоплатної правової допомоги, Любов Матійчин – провідний інспектор Рожнятівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області, Леся Сорохман – представник Рожнятівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області.

На заході обговорено ситуацію на ринку праці району, активні заходи служби зайнятості щодо сприяння в працевлаштуванні молоді.

Про перевірку документів, що засвідчують діяльність агентств з працевлаштування за кордоном, правила укладання трудових договорів, умови виїзду. розповіли О.Гаєвська та М.Цуцман.

Л.Колодійчик ознайомила з послугами Рожнятівського бюро з надання безоплатної правової допомоги, яке є первинною ланкою в наданні безоплатних правових консультаційних послуг населенню з питань призначення субсидій, призначення аліментів, сімейних питань, питань розлучення, захисту прав дитини  та прийому документів. Безробітних ознайомлено з категоріями населення, можливістю та умовами отримання при потребі безоплатної правової допомоги.

Л.Сорохман представила Рожнятівський відділ державної реєстрації актів цивільного стану та його послуги.

Л.Матійчин розповіла про  діяльність ДУ «Центр пробації» та поінформувала про види пробації та до кого вона застосовується.

Учасники заходу мали можливість ознайомитись з різними соціальними службами району та при потребі звертатись за їхніми послугами.