20.11.2020 | 17:28

20 листопада 2020 року Долинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено засідання клубу для жінок на тему «Жінка на ринку праці»  за участю  представника Долинського Бюро правової допомоги  Галини Стефанишин.

Захід проведено з метою формування позитивного і свідомого ставлення жінок до свого майбутнього, активного процесу пошуку роботи,  підвищення рівня внутрішньої  мотивації для досягнення власних життєвих цілей.

Під час проведення заходу фахівець районної філії Світлана Сабан наголосила на тому, що гарантія успішності подальшого працевлаштування та професійної кар’єри - це активність самої жінки у реалізації задуманого, постановки власних життєвих  та професійних  цілей.

Г.Стефанишин надала інформацію про діяльність Бюро правової допомоги та послуги, які надаються, зокрема, надання правової інформації; юридичні консультації; складення заяв та інших документів правового характеру; представництво інтересів та  запропонувала звертатися за послугами до їхнього управління,  вказавши адресу, де клієнтам будуть раді.

На завершення заходу учасники зробили висновок про те, що жінки можуть добитися всього, якщо вони хочуть цього достатньо сильно. Адже професійна діяльність - одна із сфер самореалізації особистості. Саме у професійній діяльності жінка має можливість розкрити і проявити свої здібності, особистісні та професійні якості, домогтися визнання своєї неповторності, значимості для інших людей і для суспільства.