24.02.2020 | 12:04

Про послуги служби зайнятості, інноваційні підходи в її роботі, створення нових робочих місць, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру йшлося 21 лютого 2020 року під час зустрічі директора Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Петра Данилюка та заступника начальника відділу взаємодії з роботодавцями Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Олексія Косьмія з керівництвом Єзупільської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Обговорено шляхи подолання безробіття на селі, розвитку малого підприємництва в сільській місцевості та перспективи розвитку інфраструктури території громади.

П.Данилюк розповів про те, що служба зайнятості пропонує для роботодавців широкий спектр послуг щодо підбору персоналу, не зупиняється на традиційних формах роботи, а впроваджує нові механізми самопрезентації як роботодавців, так і шукачів роботи. Саме в діалозі із соціальними партнерами та роботодавцями можливо напрацювати дійсно нові аспекти подальшої співпраці, що в результаті допоможе роботодавцю отримати кваліфікованого співробітника, а безробітним – стабільну роботу.

Одним із актуальних питань, яке розглядалося на зустрічі, питання легалізації зайнятості населення громади. Було відзначено, що саме легалізація робочих місць та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям для поліпшення добробуту населення.

Між сторонами було досягнуто ряд домовленостей щодо координації спільних зусиль з проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, а саме: створення окремого інформаційного куточку в приміщенні сільської ради для консультування фахівцями районної філії населення громади.

На завершення зустрічі учасники висловили сподівання щодо подальшого успішного розвитку громади.