оп
11.02.2019 | 17:05

8 лютого 2019 року у приміщенні Яблуницької сільської ради фахівцями Верховинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар для роботодавців на тему: «Спільна діяльність центру зайнятості та роботодавців району щодо сприяння зайнятості населення».

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Галина Потяк прокоментувала ситуацію на ринку праці району за січень 2019 року, розкрила суть і значимість участі підприємств, установ та організацій у реалізації державної політики зайнятості, основні завдання спільної співпраці Верховинської районної філії з роботодавцями, зокрема з Яблуницькою сільською радою. Наголосила, що кінцевим результатом такої співпраці є працевлаштування безробітних громадян. Проінформувала про відповідальність за порушення законодавства з питань праці за використання праці без належного оформлення.

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Надія Прокопишин поінформувала про сучасні види послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям. Звернула увагу на нову форму подачі вакансії – відеовакансії (відеорев’ю), розповіла про впровадження сучасного сервісу електронного кабінету роботодавця, також проінформувала роботодавців про компенсацію єдиного соціального внеску на заробітну плату безробітних громадян, працевлаштованих на нові робочі місця у пріоритетних видах економічної діяльності, та за працевлаштування недостатньо конкурентоспроможних громадян.

По закінченню семінару його учасники дійшли висновку, що лише завдяки спільним зусиллям та індивідуальному підходу до кожної людини можливі збереження кваліфікованих кадрів та підтримка і розвиток трудового потенціалу.