оп
22.03.2019 | 16:01

З метою покращення співпраці роботодавців з службою зайнятості 21 березня 2019 року Косівською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар на базі Космацької сільської  ради об’єднаної територіальної громади на тему: «Легалізація робочих місць.Дотримання законодавства про працю».

У заході взяли участь роботодавці, які знаходяться та працюють на територі сіл Космач, Прокурави, Брустурів .

Метою проведення заходу було ознайомленння з послугами, які надає служба зайнятості роботодавцям, забезпечення зайнятості населення в регіоні, подолання тіньової зайнятості, легалізація заробітної плати.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями районної філії Євдокія Руда, проінформувала про переваги легального працевлаштування в Україні. Також було звернено увагу, що кожен громадянин, який влаштовується на роботу, повинен пам’ятати, що отримання зарплати «в конверті» сьогодні, позбавляє його в майбутньому соціального захисту у разі безробіття, тимчасової втрати працездатності, нещасного випадку на виробництві, а також гідної пенсії.

Учасники семінару по закінченню зустрічі отримали відповіді на конкретні запитання, а також підсумували, що  необхідність тісної співпраці роботодавців та служби зайнятості дає позитивні результати.