оп

У житті кожної людини не так вже багато ситуацій, коли доводиться здійснювати глобальний вибір, який впливає на всю подальшу долю. Ми пропонуємо до вашої уваги якості успішної кар'єри:

           1. Свою професію потрібно любити. Ми часто чуємо від інших людей, та й самі постійно повторюємо своїм друзям і близьким, що потрібно займатися улюбленою справою, робити те, що тобі найбільше до душі. Але чомусь при виборі професії поступаємо навпаки. Шукаємо спеціальність, яка користується великим попитом на ринку праці з високою оплатою. Але завжди потрібно запам'ятати одну прописну істину, що фізик не стане художником. Якщо ви в душі дизайнер, то й займайтеся дизайном. Втілюйте свої креативні ідеї в нових, цікавих проектах, а не обирайте ту сферу діяльності, від якої ви занадто далекі. Займайтеся улюбленою справою, або всі ваші якості, такі необхідні для успішної кар'єри виявляться непотрібними в справі, до якої у вас не лежить душа.

           2. Любов до праці. Велика кількість людей вважає, що якість виконаної роботи безпосередньо залежить від розміру оплати праці. Тому якщо платять мало, то можна і працювати «абияк» тобто «халтурити». Ось вам і друга якість успішної кар'єри - любіть свою роботу незалежно від розміру заробітної плати. Саме так ви можете довести оточуючим, що ви професіонал у своїй справі і добитись бажаних результатів у своїй кар'єрі.

            3. Професіоналізм. Досконало володіти своєю професією - це один з основних обов'язкових умов вашої успішної кар'єри. Але професіоналізм приходить не відразу. Щоб стати успішним професіоналом потрібно постійно вдосконалювати свої навички, ділиться досвідом, більше практикуватися. В загальному, розвивайтеся самі і допомагайте іншим у області вашої професійної діяльності якомога більше.

            4. Креативне мислення. Не бійтеся пропонувати свої креативні ідеї і геніальні розробки вашому колективу. Будьте різносторонньою особистістю з нестандартним мисленням. Чим більше цікавих ідей ви запропонуєте, тим швидше помітять і оцінять ваш талант. Запам'ятайте, нерішучі, сором'язливі, образливі люди дуже слабко просуваються по кар'єрних сходах і ніколи не займають високих посад.

            5. Вмійте вислуховувати критику в свою адресу. Немає межі досконалості - це стосується і кар'єрного росту. Ще одне важлива якість успішної кар'єри, вміння вдосконалювати себе, працювати над собою. Завжди уважно слухайте своїх більш досвідчених колег і не противтеся критиці з їх боку - так ви зможете проаналізувати свої здібності і виправити свої недоліки. Тим самим ви зможете піднятись ще на одну сходинку успіху у вашій кар'єрній драбині.