З метою більш ширшої орієнтованості в світі професій для учнівської молоді 31 березня 2021 року провідний фахівець з профорієнтації Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Тетяна Романчич провела вебінар з учнями 9 класу Рибненської гімназії Рожнівської ТГ.

Вона ознайомила випускників з видами професій та потребами їх на ринку праці, а також запропонувала пройти тестування та впевнитися у правильності свого професійного вибору більш детально і точніше, використовуючи профорієнтаційне тестування на «Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри» (https://profi.dcz.gov.ua), де можна скористатись 10 тестовими методиками на визначення стресостійкості та адаптативності, здатності до логічного мислення, комунікації та організаторських здібностей, схильності до підприємницької діяльності, аналітичних здібностей до певного виду професійної діяльності. А також фахівець надала інформацію про Освітній портал Державної служби зайнятості (https://skills.dcz.gov.ua), де можна пройти тест на визначення компетенцій для роботи в ІТ сфері.

Школярі з великим задоволенням визнали, що отримана інформація стала дуже корисною особливо для тих, хто вагався стосовно свого вибору професії. Адже, щоб стати справжнім професіоналом, мало мати до обраної професії хист, слід озброїтися необхідними знаннями, бути старанним та наполегливим у досягненні своєї мети і лише тоді професія стане справою життя.