оп

У кожного з нас бувають моменти в житті, коли “опускаються руки”. В такі моменти тобі здається, що попереду безвихідь і не знаєш - як прожити завтрашній день? А як бачать своє завтра особи, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі та вже готуються до звільнення? Чи знають вони, що за межами колонії їх чекають не тільки рідні та близькі, а й державні соціальні служби, які готові підтримати, допомогти.

Для декого життя за колючим дротом є загадкою. Про ці місця майже ніколи не говорять. Їх рідко показують. Та й  потрапити сюди для простої людини не просто. Коли йдеш через величезну кількість дверей, то, здається, втрачаєш впевненість після того, як вони по черзі закриваються за тобою. Однак, життя в “зоні” існує. Воно тече своїм руслом. Про нього не хочуть розповідати засуджені,  яким  лишилося  кілька місяців  до «жаданої волі»…

26 грудня 2018 року у Коломийській виправній колонії №41 (с.Товмачик) заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Коломийської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Ірина Іванців провела інформаційний семінар із засудженими, які незадовго звільнятимуться з місць позбавлення волі.

І.Іванців порушила актуальні питання їх майбутнього працевлаштування, а також поінформувала про допомогу служби зайнятості цій категорії населення. Фахівець розповіла про активні форми сприяння зайнятості та професійне навчання за замовленням роботодавців.