оп

Ми всі хоч раз в житті, захоплювались роботою інших людей і хотіли, щоб наша була такою ж цікавою. Щоб дати Тобі тему для роздумів пропонуємо декілька найцікавіших професій з усього світу.

LEGO скульптор

LEGO має ряд сертифікованих фахівців, які працюють з компанією для створення ігрових наборів та побудови моделей для них. Вони працюють з досить обмеженими бюджетами та тематичними обмеженнями, і знаходяться в центрах пошуку та реєстрації Legoland у всьому світі. Тим не менше конкуренція на такі робочі місця є жорсткою: за різними оцінками від 9 до 30 людей на місце. Для того, щоб отримати роботу LEGO скульптора, 23 річний Ендрю Джонсон представив компанії відео, де розробив нову модельдля того, щоб перемогти у 45 інших конкурентів.

“Добрий” хакер

Хакери дуже часто змінюють напрямки діяльності, і замість того, щоб намагатися викрасти інформацію з комп’ютерів і використовувати її для заробітку, вони стають етичними хакерами.

Етичний хакер, наймається на роботу для виявлення лазівки в ІТ-системі та втручання в неї. Етичний хакер ‒ це комп’ютерний та мережевий експерт, який нападає на систему безпеки від імені своїх власників, шукаючи слабкі місця, які може використовувати звичайний хакер (метою якого є викрадення інформації, та використання її для отримання прибутку). Зі швидким розвитком інформаційних технологій, така професія стала важливою частиною сьогоднішньої індустрії безпеки.

Консультант з шоколаду

Так, така професія існує насправді. Вона може стати найкращою роботою для тих у кого є хоч найменший “потяг” до шоколаду. Існує багато типів шоколадних консультантів: це люди, які працюють з “вуличними брендами” та підтримують зв’язок безпосередньо з їхніми відділеннями, також ті, хто працює з більшістю торгових марок. Вони беруть участь у різних подіях та дегустаціях, подібних до дегустацій вин, а також проводить консультації з питань гостинності та роздрібної торгівлі, щоб знайти найкращий шоколад для клієнта та розширити свій асортимент.

Професійний соня

Якщо Ти залежний від кнопки “відкладання” на Твоєму будильнику, або весь час на своєму робочому місці Ти позіхаєш та п’єш каву, щоб пробудитись, Тобі потрібно перетворювати цей недолік в прибуткову професію.
Зазвичай професійні соні беруть участь в університетських дослідженнях зі сну та мрій, інші перевіряють чи комфортними є ліжка для спання.