оп

5 вересня 2018 року фахівцями Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено профконсультаційний семінар для осіб з обмеженими фізичними можливостями на тему: «Повір у себе».

В ході семінару учасники опрацювали способи формування навичок впевненої поведінки, відкрито вислови+ли свої думки і почуття за допомогою вправ «Самооцінка ступеня прояву впевненості в поведінці», «Права, що належать кожному», «Три моделі нашої поведінки», «Співбесіда з роботодавцем», визначили складові активного пошуку роботи.

Фахівці районної філії розповіли учасникам семінару, що служба зайнятості пропонує особам даної категорії пройти професійне навчання, підвищити кваліфікацію, стажування безпосередньо на виробництві або підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення з подальшим гарантованим працевлаштуванням. Окрім того, службою зайнятості проводяться профорієнтаційні заходи, завданням яких є виявлення рівня самооцінки осіб з інвалідністю, ступеня проявлення впевненості в поведінці, формування навичок впевненої поведінки та побудови власної стратегії пошуку роботи.

На завершення заходу присутні жваво обговорили та навели приклади із особистих невдач у пошуку роботу, відзначили користь зустрічі, висловили пропозиції щодо залучення у семінарах представників інших інстанцій соціального захисту та правової допомоги.