Днями в рамках проведення заходів, запланованих для реалізації профорієнтаційного проєкту для дружин воїнів АТО/ООС «Назустріч», начальницею відділу активної підтримки безробітних Івано-Франківського міського центру зайнятості Наталією Мельниковою проведено тренінг «Техніка ефективного спілкування. Прийоми, інструменти та ресурси» з метою опанування прийомів ефективного спілкування через ігрові методи навчання й техніку активного слухання; розвитку комунікативних вмінь та навичок.

Захід відбувся за участю дружин воїнів АТО,  членів ГО «Об’єднання дружин учасників бойових дій АТО/ООС м.Івано-Франківськ «Дружина воїна».

В тренінгу взяли участь 8 осіб з числа дружин ветеранів. Тренінг проведено на відкритій локації з використанням арттерапевтичного заняття з фольгою, що сприяло напрацюванню вмінь змінювати глибину і коло спілкування, розуміти і бути зрозумілим для партнера по спілкуванню, а також дозволило провести певний аналіз проблемних питань, що перешкоджають досягненню саме ефективності у спілкуванні, в т.ч. в колективі чи в професійних  стосунках з роботодавцем.