оп

11 грудня 2018 року Калуською міськрайонною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості у приміщенні управління освіти Верхнянської сільської ради ОТГ проведено семінар з соціальними педагогами та психологами шкіл, які знаходяться на території даної громади.

На заході були присутні 12 педагогічних працівників із 7 шкіл Верхнянської ОТГ та управління освіти.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Калуської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Галина Яців презентувала присутнім веб-базову платформу для он-лайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа», яку запровадила державна служба зайнятості для допомоги школярам у самопізнанні. Фахівець детально зупинилась на  алгоритмі використання даної платформи, розповіла про її переваги, адже зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у дистанційному режимі та зробити власну профорієнтацію. Учасники заходу отримали відповіді на поставлені запитання стосовно використання даної платформи та методів проведення спільної роботи. 

Організація таких заходів сприяє покращенню співпраці між службою зайнятості та освітянами з метою вдосконалення профорієнтаційної роботи з використання інформаційних технологій.