27 березня 2018 року з студентами Івано-Франківського коледжу фізичного виховання провідним фахівцем з профорієнтації відділу організації профорієнтації Івано-Франківського обласного центру зайнятості Тарасом Бондаренком проведено семінар на тему: «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії». Метою заходу було ознайомлення з основними принципами пошуку роботи, підвищення відповідальності молоді за свою професійну самореалізацію. З студентами опрацьовано переваги і недоліки джерел пошуку роботи, ознайомлено з методами та прийомами ефективної самопрезентації, видами та технологією написання резюме.

Фахівець обласного центру зайнятості наголосив, що необхідною умовою існування й розвитку суспільства є праця, що людина, від якої залежить працевлаштування – це вона сама і, що для того, щоб працевлаштуватися необхідно бути готовим до виконання роботи, що має назву «пошук роботи».

У даному заході взяли участь працівники Івано-Франківського коледжу фізичного виховання М.Верес та Т.Князюк, з якими було обговорено шляхи подальшої співпраці щодо проведення таких занять з студентами коледжу.