21 березня 2018 року в Долинській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: «Виявлення думки роботодавців як споживачів послуг центру зайнятості ( в тому числі засобами анкетування) про проблеми і недоліки у його роботі, шляхи подальшого удосконалення співпраці із роботодавцями, нові форми роботи центру зайнятості, їх можливу соціальну економічну ефективність».

Відкрила семінар провідний фахівець з питань зайнятості Тетяна Луцик, яка розповіла про призначення та функції державної служби зайнятості та охарактеризувала основні показники стану ринку праці за січень-лютий  2018 рік.

Одним із першочергових завдань районної філії є досягнення високого рівня співпраці з роботодавцями, що передбачає розуміння та наполегливу роботу над  якіснішим задоволенням їх потреб.

Т.Луцик  відзначила, що роботодавець був і залишається клієнтом номер один та головним партнером служби зайнятості. Соціальне партнерство, якісне надання комплексу послуг з урахуванням індивідуальних потреб, вимог та можливостей роботодавців, адресний підхід до кожного клієнта - основні пріоритети роботи служби зайнятості. Також проінформувала, що районна філія забезпечує складання та запис відеовакансій (відеорев’ю) з метою найшвидшого та ефективного укомплектування вакансій на підприємстві.