оп

Однією із проблем, що на сьогодні є  надзвичайно гострою - це проблема зростання правопорушень. Часто люди не усвідомлюють, що їх повсякденні вчинки мають правову оцінку, адже закони супроводжують людину все її життя.

Саме тому в рамках співпраці Городенківського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в  Івано-Франківській області та Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості 5 березня  2019 року проведено семінар для осіб, які засуджені до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання з випробувальним терміном. Метою заходу є ознайомлення зі спектром послуг, що надаються громадянам у разі їхнього звернення до служби зайнятості.

У ході зустрічі фахівець служби зайнятості ознайомила присутніх з усіма соціальними послугами служби зайнятості, з актуальними вакансіями на ринку праці регіону, надала поради щодо шляхів досягнення життєвих цілей та побудови професійної кар'єри.

Важливо зазначити, що основна мета роботи з цією категорією громадян - виявлення причин протиправної поведінки у засуджених осіб, здійснення соціально-профілактичної роботи щодо запобігання негативним явищам та їх подолання, допомога в усвідомленні і виправленні зроблених  ними помилок, пошук шляхів та методів їх подолання. А найголовніше — пробудити інтерес до своєї особистості, власних позитивних якостей, задуматись про своє життя та майбутнє.