23 березня 2021 року фахівець з профорієнтації Рожнятівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Юлія Комар провела інформаційний вебінар для учнів Брошнів-Осадського ліцею.

Метою заходу є виховання в учнів позитивного ставлення до різних видів професійної діяльності, відповідальності за своє професійне майбутнє, популяризація актуальних на регіональному ринку праці професій.

У кожного випускника виникають питання: «Хто я? Що я вмію? Ким я стану? Яку професію обрати?». Як знайти головну справу свого життя, щоб відчувати себе потрібним, повноцінним і задоволеним своєю працею, приносити найбільшу користь людям, країні?

Перед випускниками незабаром постане нелегка задача вибору професії до душі, визначення життєвого шляху. Фахівець з профорієнтації районної філії Юлія Комар звернула увагу на помилки при виборі професії та важливості обґрунтованого та свідомого професійного вибору, розглянули формулу вибору професії.

Учасників вебінару ознайомлено з класифікацією професій, та актуальними на ринку регіону професіями, з електронними сервісами служби зайнятості, які можна використати при професійному самовизначенні.

Необхідно пам'ятати, що кожна професія, якщо тільки до неї підходити з любов'ю і знанням справи, містить в собі невичерпні можливості до творчості та саморозвитку.