оп

10 грудня 2018 року в приміщенні Єдиного центру надання реабілітаційних та соціальних послуг міста Коломиї в рамках Дня права відбувся захід із особами засудженими до покарань без позбавлення волі. Учасники зустрічі - начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Вікторія Михайлівна Смерек, представник Коломийського міськрайонного відділу філії державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області капітан Мочернюк Надія; провідний юрисконсульт Коломийської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Вікарь Вячеслав; майор Національної поліції Василецький Вадим та завідуюча відділу соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю єдиного центру надання реабілітаційних та соціальних послуг міста Коломиї Галамейко Лілія Олексіївна довели до відома умовно засуджених осіб їх основні права та обов’язки.

Так представник поліції майор В.Василецький довів до відома присутніх про те, що починаючи з 2019 року вводиться кримінальна відповідальність за насильство в сім’ї та за водіння автотранспортним засобом в стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння.

Представник Коломийського міськрайонного відділу з питань пробації капітан Н.Мочернюк розповіла присутнім на заході про особливості виконання покарання у виді штрафу, громадських робіт, позбавлення права обіймати певні посади, покарань у виді виправних робіт, обмеження волі, арешту та позбавлення волі.

Провідний юрисконсульт Коломийської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості В. Вікарь повідомив присутнім про види забезпечення та соціальні послуги, які надає державна служба зайнятості, порядок реєстрації у центрі зайнятості, надав інформацію про актуальні вакансії та стан ринку праці в м. Коломия та районі.

На завершення заходу було вирішено продовжувати співпрацю між соціальними партнерами щодо забезпечення і надання соціальної, психологічної та юридичної допомоги для закріплення умовно засуджених осіб на робочому місці.